Osnovna škola Mate Lovraka Vladislavci

anketa
Koji vam se način obilježavanja Božića u našoj školi najviše sviđa?

« Lipanj 2017 »

Zadruga

2012-2013 u slici

TV program

natječaji

za radno mjesto

učitelja engleskog jezika – 1 izvršitelj, nepuno radno vrijeme, 25 sati ukupnog tjednog radnog vremena, na određeno vrijeme do povratka zamjenjivane radnice na rad

Uvjeti: prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi.

Uz opće uvjete za zasnivanje radnog odnosa kandidati trebaju ispunjavati i posebne uvjete: poznavanje hrvatskog jezika i latiničnog pisma te odgovarajuća vrsta i razina obrazovanja sukladno članku 105. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Natječaj je otvoren od 29.11.2016. do 7.12.2016. godine.

Uz prijavu na natječaj kandidati trebaju priložiti (presliku osobne dokumentacije):

životopis, diplomu, domovnicu i uvjerenje o nekažnjavanju ne starije od 6 mjeseci.

Zaprimljenu dokumentaciju ne vraćamo kandidatima.

Kandidat koji ima pravo prednosti kod prijema u javnu službu prema posebnom zakonu, dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i  priložiti dokaze o pravu na koje se poziva.

Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati.

O rezultatima izbora kandidati će biti obaviješteni u roku 20 dana od dana donošenja Odluke o izboru putem mrežne stranice škole http://os-mlovraka-vladislavci.skole.hr/.

za radno mjesto

učitelja fizike – 1 izvršitelj, nepuno radno vrijeme, 8 sati ukupnog tjednog radnog vremena, na neodređeno

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Natječaj je otvoren od 7.11.2016. do 15.11.2016. godine.

učitelja matematike – 1 izvršitelj, puno radno vrijeme, na neodređeno

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Natječaj je otvoren od 7.11.2016. do 15.11.2016. godine.