U ponedjeljak, 1. lipnja 2026. naša pedagoginja Željka Ardalić održala je sastanak s osmašima i njihovim roditeljima vezano za upis u prvi razred srednje škole. Iznijela je sve relevantne podatke za upis, a prezentaciju možete preuzeti i pogledati OVDJE.
Obavijest za kraj nastavne godine
Podjela svjedodžbi za učenike od 1. do 7. razreda bit će u utorak 30. lipnja 2026. godine u 9.00 sati. Učenici putnici trebaju čekati u 8.15 sati....




